+421 905 933 130 Tatranská Lomnica 96, Vysoké Tatry

Naše Zmesy

V Bongusto Caffè môžete ochutnať tieto s láskou namiešané intenzívne zmesy. Alebo si kúpiť čerstvo namletú či zrnkovú kávu z tých najlepších odrôd. Odporúčame Vám využiť taliansky Moka kávovar, ktorý Vám umožní vychutnať si chuť Bongusto kávy aj u Vás doma.

Naše unikátne zmesy Bongusto Caffè 

Qualita’ MOKKA N.1

Jednoznačná kofeínová bomba s vysokým podielom kávových zŕn robusta. Ponúka Vám plnú chuť s bohatým krémom. Tento druh kávy je vhodný pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú čistú kofeínovú bombu, ktorá ich zaručene preberie.

Qualita’ BAR PLUS N.2 – Náš Tip!

Je jednoznačne obľúbená u zákazníkov. Je naším bestsellerom a kombinuje živú a dobre vyváženú chuť latinsko-amerických kávových zŕn pre príjemnú a uspokojujúcu chuť.

Qualita’ ARABICA 100% N.4

Obľúbená ako jedna z najsviežejších zmesí, ktoré ponúkame. Kávové zrná zo strednej a južnej Ameriky boli pečené a pražené až do bodu dokonalosti. Vôňa tejto čerstvo praženej kávovej zmesy s náznakmi zemitosti a sladkým podtónom vám pomôže oddýchnuť si a vychutnať pohodové letné dni.

Bezkofeínová

A samozrejme si môžete vychutnať aj bezkofeínovú kávu, ktorá Vám neuberie ani kúsok z plnej chuti kávy.

Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu. Navštívte nás v Bongusto Caffé v Tatranskej Lomnici 96 a kúpte si vašu obľúbenú kávu.